Skončete s papírem! Přiznání k dani z příjmů podejte datovou schránkou!

Kdo letos podává přiznání k dani z příjmu s formulářem od firmy Software602, nemusí vůbec nic tisknout a vůbec nic zakládat do šanonu. Celý úkon proběhne úplně bezpapírově, hotové přiznání je možné odeslat pouze datovou schránkou.

Formuláře umožňují online podání datovou schránkou prostřednictvím portálu PODEJTO. Je to rychlé, jednoduché a spolehlivé. Zhlédněte video ukázku, jak snadné to může být, stačí datová schránka!

FormApps

  • Podporované OS: iOS 5.1+ (iPhone, iPad, iPod); Windows; Android (verze 4.1, 4.2, 4.3).
  • Prohlížeče: IE 8 a vyšší (ActiveX), Firefox 26+, Google Chrome 32+, Safari 5 a 6 (Java).

Pokud potřebujete jiný doklad kromě odeslané datové zprávy, můžete si uložit daňové přiznání ve formátu PDF. Až ho jednou budete hledat, uvidíte, o co je to snadnější a rychlejší než procházet šanony.

K tomu pochopitelně potřebujete datovou schránku, ale tu by si měl beztak zřídit každý, kdo chce své věci řešit efektivně. Je zdarma a stačí k tomu jediná návštěva pobočky České pošty. A už žádné doporučené dopisy od úřadů, žádné zbytečné běhání na poštu, minimum chození na úřady. Vítejte v době, kdy je komunikace s úřady konečně jednoduchá.

Zároveň se omlouváme těm, kdo chtějí zůstat u papírů a stát ve frontě před podatelnou. Ti mohou využít papírové tiskopisy nebo jiné historické technologie, formulářové řešení od Software602 tím pádem pro ně není vhodné.

Mohlo by vás zajímat