Server nebo Cloud?

Firemní procesy a správa dokumentů. Téma, které je potřeba řešit v každé fungující firmě. Ale které řešení je to nejlepší? Podle čeho se pozná? 

Otázky jsou jasné, ale co odpovědi? Ukážeme vám, jak snadno a efektivně můžete řídit svoje firemní procesy i celou firmu. Na konkrétních řešeních pro zpracování dokumentů a řízení firemních procesů vám představíme jejich výhody i nevýhody. Uvidíte praktické ukázky robustního systému na vlastním serveru i cloudového systému vhodného pro rychlé zavedení bez velkých nároků na budování infrastruktury.

V rámci semináře se dozvíte, kdy je vhodné serverové řešení a proč je při určitých okolnostech lepší než cloudová služba. A kdy je to přesně naopak a měli byste dát přednost cloudu. A samozřejmě vám odpovíme na vaše otázky „proč“.

Akce se uskuteční dne 23. března od 9 hodin na pobočce Microsot (Vyskočilova 1561/4a, Praha 4). Seminář je vhodný pro firmy, kde se firemních procesů účastní alespoň 20 uživatelů. Je bezplatný a přihlásit se můžete na e-mailu stefankova@602.cz nebo pomocí registračního formuláře ZDE.

Mohlo by vás zajímat