SEMINÁŘE O ELEKTRONIZACI DOKUMENTŮ A PROCESŮ

Může jeden několikahodinový seminář radikálně změnit poměry ve firmě? Naše semináře vás přesvědčí, že to možné je. Vyzkoušejte to! Nejspíš zjistíte, že štosy papírových dokumentů, záplava tabulek v emailech a příliš mnoho příliš náročných informačních systémů mohly být už dávno nahrazeny chytrým řešením.

Účastníci seminářů jsou často překvapeni, jak snadný a finančně relativně nenáročný může být přechod od listin k elektronickým originálům dokumentů. A to zejména proto, že:

  • Na české i evropské úrovni existuje kompletní legislativa potřebná k tomu, aby se ti, kdo s elektronickými dokumenty pracují, mohli cítit zcela bezpečně. Součástí většiny našich seminářů je shrnutí všech relevantních zákonů.
  • Existují snadno ovladatelné a cenově dostupné technologie, a to nikoliv jako technologické novinky, ale jako běžné a široce používané produkty. Rovněž konkrétní ukázky takových nástrojů jsou součástí programu seminářů.
  • K dispozici jsou i široké zkušenosti. Ať se rozhodnete řešit cokoli, pravděpodobně zjistíte, že stejnou nebo velmi podobnou záležitostí se zabývali i jinde. Právě ukázky různých praktických situací a možností jejich řešení tvoří páteř našich seminářů.

Program seminářů je neustále aktualizován tak, aby obsahoval koncentrované zkušenosti (nejlepší praktiky).

Semináře jsou vhodné pro ty, kdo o práci s elektronickými originály dokumentů teprve uvažují i pro ty, kdo již pokročili a potřebují řešit konkrétní záležitosti nebo hledají impulzy pro další rozvoj. Účastníci říkají, že hlavním přínosem je praktické zaměření a schopnost lektorů zaměřit se na to, co konkrétní účastníci potřebují. To vyplývá z omezeného počtu účastníků a interaktivní podoby seminářů.

Praktické zaměření seminářů je dáno i tím, že jsou vedeny zkušenými projektovými manažery, kteří za sebou mají desítky elektronizačních projektů. Program seminářů je neustále aktualizován tak, aby obsahoval koncentrované zkušenosti (nejlepší praktiky). Průběžně jsou vypisovány i nové semináře zaměřené na specifické záležitosti různých odvětví nebo na funkce a procesy (fakturace, datová schránka apod.). Co se týče ceny, držíme se zásady, že celodenní semináře jsou placené, zkrácené dvouhodinové verze zdarma.

Mohlo by vás zajímat