Print2PDF 9 uvedeno na trh

Firma Software602 uvedla na trh Software602 Print2PDF 9, což je nástroj pokrývající všechny funkce potřebné pro vytváření důvěryhodných elektronických dokumentů – od převodu do různých verzí formátu PDF přes připojení jednoho nebo několika elektronických podpisů až po orážení dokumentů elektronickým časovým razítkem.

V Software602 Print2PDF 9 jsou zahrnuty zkušenosti stovek úřadů a podniků, které pracují s předchozí verzí produktu Print2PDF. Vznikl tak produkt, který přesně odpovídá potřebám a požadavkům zákazníků a jehož používání je velice snadné.
Produkt Print2PDF 9 je připraven na integraci s jinými informačními systémy prostřednictvím webových služeb a umožňuje centrální správu uživatelských nastavení i profilů dokumentů vytvářených v organizaci. Poskytuje také rozsáhlé funkce pro terminálový provoz a zajištění automatizovaných a dávkových převodů dokumentů a e-mailů.

Nikdo se nemusí nic učit. Každý, kdo umí vytisknout soubor, umí zacházet s Print2PDF. Osobně věřím, že největším hitem této verze bude jednoduchost připojení elektronického podpisu s časovým razítkem.

Mezi hlavní funkce související s vytvářením dokumentů patří:
•    Převod z libovolného formátu do PDF/A, tedy vytváření dokumentů v takovém formátu, který bude beze ztráty informace čitelný i v budoucích verzích počítačových programů.
•    Připojení elektronického podpisu, tedy potvrzení identity uživatele a toho, že v dokumentu nebyly provedeny změny
•    Připojení elektronického časového razítka, tedy potvrzení, kdy byl dokument vytvořen nebo kdy prokazatelně existoval a zároveň prodloužení platnosti připojeného podpisu – kvalifikovaná časová razítka jsou poskytována prostřednictvím služby SecuStamp (www.secustamp.com)
•    Připojování dalších elektronických podpisů a časových razítek bez narušení předchozích, což umožní prokázat, že dokument podepsalo více osob současně nebo v určitém pořadí
•    Možnost umístit vizualizaci elektronického podpisu na libovolné místo v elektronickém dokumentu
•    Připojování libovolného množství příloh
•    Nastavení ochrany souboru heslem nebo šifrováním
•    Odesílání dokumentu datovou schránkou – po konverzi dokumentu je možné přímo odeslat zkonvertovaný dokument prostřednictvím své datové schránky
•    Vkládání vodoznaku, ochrany proti kopírování apod.

Podrobné technické informace a ceník je umístěn zde.

„Print2PDF bylo vždy „pro lidi“ a to plně platí i pro verzi 9. Nikdo se nemusí nic učit. Každý, kdo umí vytisknout soubor, umí zacházet s Print2PDF. Osobně věřím, že největším hitem této verze bude jednoduchost připojení elektronického podpisu s časovým razítkem, a to napojením na naši novou službu www.SecuStamp.com. V tom se „devítka“ Print2PDF liší od prakticky všech konkurentů. Umožňuje splnit veškeré požadavky české i evropské legislativy a to tak, aby uživateli stačilo pár kliknutí,“ prohlásil člen představenstva Software602 Pavel Nemrava.

Mohlo by vás zajímat