ISSS 2017 - letos s přednáškou o cloudu

Jubilejní 20. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě se uskuteční ve dnech 3. - 4. dubna 2017 v Hradci Králové v prostorech Konferenčního centra Aldis. Software602 je opět jedním z partnerů akce. 

Společnost Software602 je zároveň jediným odborným partnerem bloku Cloud a vystoupí v něm výkonný ředitel Ing. Jan Petr s přednáškou "Aplikace v cloudu nebo cloudová aplikace" a to v pondělním odpoledním bloku v čase od 15:30 h. 

Software602 je také vystavovatelem. Výstavní expozice bude zaměřena na jednotlivé oblasti fungování úřadu. Součástí expozice budou i formulářové agendy, které zjednoduší vaši práci na úřadě (např. dovolenky, cestovní příkazy, apod.). Dalším zajímavým tématem budou elektronická podání, dotace a granty, výzva IROP č. 28 – dokumenty dle eIDAS a mnoho dalšího.

Rádi Vás přivítáme na stánku Software602, který bude umístěn v I. patře KC Aldis (stánek č. 7).

Účastníkem konference Internet ve státní správě a samosprávě jsme již po dvacáté, tedy od prvního ročníku. Zúčastní se jí téměř všichni, kdo se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji eGovernmentu a celkové informatizaci společnosti – vrcholní politici, stovky zástupců státní správy i samosprávy, odborníci i dodavatelé technologií a služeb.

Program akce a další informace najdete na webu konference: https://www.isss.cz/.

Mohlo by vás zajímat