Archiv reloaded. Přichází DokMistr – digitální Saturnin pro všechny a nonstop

Ti z vás, kteří v devadesátých letech minulého století pracovali s objemnými i stolními počítači a operačním systémem MS DOS, určitě pamatují program, který se jmenoval textový editor T602. A možná jste si mysleli, že už o něm nikdy neuslyšíte, že skončil na smetišti dějin stejně jako třeba walkman nebo videokazeta. Není to tak docela pravda. Výrobce legendární T602 přichází s novým a moderním paperless produktem, který nazval DokMistr. Jedná se o systém pro digitální archivaci a správu dokumentů. Od A do Zet. Protože sedět v papírovém archivu je v 21. století prostě nemožné.

Svět se za poslední čtvrt století rapidně změnil. Zmizely z něj faxy a telefonní budky, přišel Google, Facebook, QR kódy, spousta nových služeb, které stojí a padají spolu s internetem. Obří kompy jsme vyměnili za smartphony a ultralehké laptopy, jsme mobilnější, neustále on-line a díky tomu samozřejmě mnohem flexibilnější než kdykoliv v dějinách. Stále méně dokumentů tiskneme, stále více jich sdílíme on-line, technologie mění i zdánlivě tradiční odvětví jako pojišťovnictví a právo.

Pro všechny firmy, které nechtějí zamrznout v době papírové, je systém DokMistr jako stvořený. Ten dá vám i vašim dokumentům pomyslná křídla a mobilitu, která vám zjednoduší život. Digitální archiv a DMS systém se spisovou službou a správa „papírů“ s automatickým importem ze záložek je dostupná kdekoliv a kdykoliv. Uživatelsky intuitivní systém si poradí s GDPR a je velmi výkonným pomocníkem při udržování pořádku ve veškerých dokumentech, DokMistr je zaeviduje rychle, schválí, uloží, zarchivuje a bezpečně a dlouhodobě uchová podle všech platných zákonů, a nakonec bezpečně skartuje. A poradí si s nejrůznějšími formami písemností. Dokumenty, faktury, spisy, objednávky, datové zprávy, smlouvy, směrnice, e-maily, cokoliv si vzpomenete, budete mít s DokMistrem jak na dlani a v souladu s českou a slovenskou legislativou a evropskými nařízeními. Samozřejmostí je rychlé fulltextové vyhledávání a nastavení vlastních filtrů. Díky vytěžování obsahu dokumentů na vstupu na sebe všechny procesy automaticky navazují.

Tak jako kdysi T602 znamenala průlom ve způsobu, jakým jsme používali osobní počítače, DokMistr přináší digitální pořádek do velkých i malých organizací. Archivář v modrém plášti a sklepem plným šanonů již dávno odkráčel a místo něj přišel DokMistr přímo integrovaný na MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Nonstop připravený a ochotný postarat se o vaše data a dokumenty všeho druhu, bez nutnosti opětovného zaškolování uživatelů, s jednoduchým ovládáním a přívětivým uživatelským prostředím.

https://www.602.cz/dokmistr/

Mohlo by vás zajímat